| xRaduC a întrebat:

Care este Userul care are raportul de (Raspunsuri date/Raspunsuri castigatoare) cel mai mare (dar sa aiba si peste 500 de raspunsuri)? Sunt doar curios tongue

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Ia la puricat fiecare profil si raspunsurile sale si iti vei da seama cine este https://www.tpu.ro/useri :))... (daca ai rabdare)

| xRaduC explică (pentru MihaelaDart):

N-am xD. Dar mersi oricum! Cand voi avea 100 de raspunsuri, promit ca iti voi da ''folositor''!winking

12 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te grăbi să-i apreciezi în acest fel. Am văzut și useri care-și șterg o mulțime de răspunsuri, cu scopul de a păstra (în mare parte) doar pe cele câștigătoare.

| xRaduC explică (pentru floresdemayo):

Ok, bine de stiut. Si eu sterg uneori raspunsuri care consider ca nu au fost evaluate pe cat de mult ar fi meritat (mdah, rip 2000 de cuvinte), dar totusi, nu le las numai pe cele castigatoare si sunt atent la ce scriu xD

| deeeaqq a răspuns:

Brb, șterg 1, 5k răspunsuri
Vorbim după

| xRaduC explică (pentru deeeaqq):

Dar... Nu ai 500 de raspunsuri castigatoare. Nu exista buton de intoarcere, daca ma-ntelegi big grin

| deeeaqq a răspuns (pentru xRaduC):

Cerșesc și eu fundă că unii, dacă înțelegi.

| xRaduC explică (pentru deeeaqq):

Toate lucrurile bune in viata trebuie dobandite ^^

| deeeaqq a răspuns (pentru xRaduC):

Aşa este!
Dar te enervezi când vezi că unii cer fundă la toate întrebările.

| xRaduC explică (pentru deeeaqq):

Nah, nu tocmai. Ma rog, la chiar toate, da, e enervant un pic, dar exista buton de block special pentru situatiile astea big grin
In astea 100 de raspunsuri ale mele in drumul spre statutul de Senior, am simtit si eu invidia atunci cand am scris chiar mult si din trairile personale, deoarece nu eu am fost cel care a primit funda, ci un raspuns mai ''meh''. sad Eram ceva in genul ''serios? ce e gresit cu lumea?!''. L-am sters de nervi, i-am dat si block celui care a pus intrebarea si nu regret nimic, tot la fel de ciudat e si acum xD E totusi greu sa suporti asteptarea unei funde dupa saptamani, zile sau chiar si ore, si sa afli in cele din urma ca raspunsul tau a fost pur si simplu nebagat in seama si evitat. Pe parcurs, vin si intrebarile: ''mai traieste cel care a pus intrebarea?'', ''oare mi-a citit raspunsul?'', ''chiar asa de rau m-am descurcat de nu mi-a raspuns inca?''. Si ajungi totusi la un compromis, si risti totul punand intrebarea ''Funda?''. Am trecut prin asta (chiar daca nu pe site, in mintea tot s-a filtrat intrebarea asta, ori am cerut-o mai discret xD). De aceea incerc sa verific cam din ora in ora ce scriu ceilalti utilizatori, sa nu ii fac sa se simta asa, ca nu e chiar placut... Cred ca iar vorbesc prea mult din trairile mele, dar e ok (presupun) big grin Crezi ca e bine sa scriu asa mult si cu trairile mele personale (mie imi place, dar nu stiu daca le place si celorlalti)?

| deeeaqq a răspuns (pentru xRaduC):

Nu îmi pierd timpul să le dau lor block, oricum nu se schimbă nimic.

Atât timp cât ție îți convine să-ți scrii trăirile tale pe un site unde nu te cunoaşte nimeni personal nu ar trebui să te intereseze părerea altora, mie una îmi e indiferent.

| Bogdiy14 a răspuns (pentru xRaduC):

Incearca la Bula are cele mai multe raspunsuri...

| Bogdiy14 a răspuns:

Mda Bula are 1148 raspunsuri castigatoare si 74 apreciate de editori... Dintr-un total de 5000 de raspunsuri.