| Letty03 a întrebat:

Care sunt rangurile TPU?

Răspuns Câştigător
| c0ton a răspuns:

Rangurile de pe TPU sunt :
-junior ti se atribuie la inceput dupa facerea contului
-senior un rang mai avansat care il castigi prin a raspunde la 100 intrebari si sa ai vechime de 10 zile de la facerea contului (nu conteaza nr de funde ci de raspunsuri )
-expert e unu dintre cele mai grele ranguri de obtinut trebuie sa ai multe raspunsuri nr 1 are cam 17 000 si trebuie sa ai si multe funde plus multe voturi acordate de seniori in cea ce priveste folositor inteligent si chiar si amuzant dar trebuie sa si ceva timp de cand ajusti persoanele de pe acest blog cam asta e cu expert
-utilizator luni se acorda de admini si utilizatori si mereu va fi vizualizat la contul tau si se acorda premii pentru utilizatorul luni adica premi super
-utilizatorul anului este la fel ca utilizatorul luni asa cred
-campionul zilei se acorda la cele mai multe raspunsuri acordate intr-o zi exceptand raspunsurile de gen '' Nu stiu '' sau cele nefolositoare sau anapoda care duce la descalificare acest rang este referire la concurs
Rangurile de expert, utilizatorul anului, utilizator luni se acorda dupa obtinerea rangului de senior
Rangul de campion al zile se poate obtine chiar si daca esti fie senior fie junior

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Junior, Senior, Campionul zilei, Expert TPU si Userul anului (cred ca la astea te referi).

| Iulian03 a răspuns:

Junior
Senior
Expert.

| CryChristiAN a răspuns:

Rangurile TPU sunt :
-junior
- senior.

Odata ce-ai devenit senior, poti sa avansezi la:

- utilizatorul zilei
- expert TPU
- utilizatorul lunii
-utilizatorul anului.

| LollypopMe a răspuns:

Junior si senior.
Cand vei deveni senior, poti sa mai fii si:
-Userul anului
-Userul zilei
sunt mai multe

| Iulian922 a răspuns:

Junior si senior.

| LucaTheodor a răspuns:

1. Junior
2. Senior
3. Expert