| pedro121 a întrebat:

Imi spuneti si mie tote rangurile dau funda sunt nou venit

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Greşit! Ca să fi senior trebuie să ai 10 zile de la înregistrare şi 100 de răspunsuri(www.TPU.ro/blog?p=2183)
Apoi poţi deveni expert, dacă e. Pentru mai multe detalii:http://www.TPU.ro/blog/?p=134

Numai bine!

6 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Junior,Senior,dar mai sunt si cele ce le dobandesc doar cei mai vechi si mai activi Expert TPU si userul anului.

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Sunt 2 ranguri. Primul este -Junior (il ai de cand de inregistrezi). Iar al doilea -Senior. (Il obtii dupa 10 zile de la inregistrare si 100 de raspunsuri. Si in legatura cu funda uite un raspuns de-al meu (cum sa dai o funda)
Bine ai venit printre noi!
Funda = Cocarda oranj = Răspuns câştigător = 100 de puncte.
Este un fel de "Mulţumesc". În acest fel îi mulţumeşti celui, care te-a ajutat cel mai mult, răspunsul căruia a fost cel mai bun, din punctul tău de vedere.
Când te vei hotărî, ce răspuns este cel mai bun/folositor (în mod normal ai maxim 5 zile la dispoziţie), va trebui să dai clic pe "Declară răspuns câştigător" în dreapta răspunsului preferat, iar apoi să dai clic pe "OK". E simplu.

Citeşte şi Întrebările frecvente: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente! O să găseşti multe răspunsuri şi aici. Succes.

| Roses a răspuns:

Sunt multe ranguri dar daca vrei sa ajungi senior, trebuie sa treci de 6000 puncte.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Roses):

Asta de unde ai mai scos-o? straight face

| Roses a răspuns (pentru Woodenpints91):

Din mintea mea "fermecata" :-))

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Roses):

Lol

| blueangel99 a răspuns (pentru Roses):

Greşit! Ca să fi senior trebuie să ai 10 zile de la înregistrare şi 100 de răspunsuri(www.TPU.ro/blog?p=2183)
Apoi poţi deveni expert, dacă e. Pentru mai multe detalii:http://www.TPU.ro/blog/?p=134

Numai bine!