| gabitza_3022 a întrebat:

Care utilizatori ai site-ului TPU vi se par mai populari? sau ca dau raspunsuri bune happy si care nu va plac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi datoreaza nimeni nimic, de ce sa nu imi placa cineva? chiar as dovedi ca sunt rea, nu pot face o asemenea mentiune.cred ca cei mai populari sunt BRIGAELA, BRO si NONY sau NONY si BRO.mai popular sau mai putin popular, nu are nici o semnificatie.bogatia sufeleteasca conteaza mai mult ca orice.

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Userii populari sunt cei care de obicei dau raspunsuri foarte folositoare...Cred ca i-ai vazut si tu...nu?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi plac toti cei care dau raspunsuri bune.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cei de pe primele locuri dar toti suntem de apreciat.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Toti cei care dau raspunsuri bune si cei care pun intrebari cu adevarate probleme/curiozitati.
Care nu imi plac? Fix viceversa...

Cora, te iert. happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Brigaela, Legiuitoarea, eu_o_mare_enigma, bro, nony, auran, oliana, ursulika, psihoyounger, psiholoaga, ardnaxur1961, hep-hap, taly, mumoasa, BUBU-lina, pinguinul_bazat, crucified_countess, cristisoft, mariana, micurutza2005, pinklolipop2009happy

si eu bineintelesrolling on the floor

| inna a răspuns:

Flav, Bro si Criticul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ubesc toate fetele... uite-asa le iau in batzele mele big hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EUblushing
adica NNonamelaughing
bine. momentan mi-am schimbat numelehappy

| ViVi a răspuns:

Toti sunt prietenosi imi place de nony sI de Sensei Bro sunt comici si simpatici stiu de gluma dar sunt multi utilizatori care dau raspunsuri frumoase si ii respect fiecare in felul luiwinking

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cei care sunt in clasament sunt populari happy

| M4RK a răspuns:

Mie imi plac toti pentru ca sunt prietenosi cu toti pe site si happy

| M4RK a răspuns:

Populari:legiuitoarea, sensei bro, zazutotea, auran...happy

| ICanLoveYou a răspuns:

Pai Mumoasa, Camy, Sensei Bro, Flav, Brigaela, Legiuitoarea, Dulshe, Nony, Psiholoaga, Auran, crucified_countess, Ursulika sunt multi dar nu imi vin in cap imi stau pe limba j nu vor sa sara in cap... Nimeni nu ma alege si pe mina sa ma simt si eu apreciata?laughing

| gabitza_3022 explică:

Fiti sincerihee heenu m bagatzi pe mine doar asa ca s m simt eu binetongue