| anonim_4396 a întrebat:

De ce multi utilizatori ce dadeau raspunsuri bune nu mai intra pe site?
A observat cineva ca dupa 2-3 ani lumea nu mai intra pe TPU?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au familie toti numai au timp de TPU ce sa faci

| Mayhem666 a răspuns:

Eu nu am cont nici de doi ani, deci nu prea am de unde sa stiu.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Eu aveam altul inainte
Am fost suspendat, evident

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Dupa max 1 an pe TPU esti nevoit sa te internezi, altii ( chiar ) mai si mor...

| FaraNumePls a răspuns:

Da... Pai cred că e febra TPU, pe mine ma ținut vreo luna, acum intru mai rar dar totuși intru.

| anonim_4396 explică (pentru FaraNumePls):

Eu intru des de ceva luni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt inca destui utilizatori buni activi, doar ca mai multi stau doar pe categoria adolescenti.Ar trebui sa privesti mai bine comentariile fiindca sunt destul care inca dau raspunsuri folositoare si au contul din 1900 toamna.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Greece12, OnuOnulică. horia2012, Elianna, lupudepenet. Abh etc.
Daca aveai cont pe acum 2-3 ani intelegeai despre ce vorbesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca au si ei vieti, nu sunt ciutani de 12 ani care au toata ziua libera. Au familii, munca etc. Si de ce si-ar bate capul cu site-ul asta? Daca ii se scoala unui tembel sa te raporteze, te baneaza imediat. Cum au facut cu Kordutz. Ala chiar ajuta lumea la tehnologie, acum cine e acolo? Nema.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am vazut ca Kodrutz a fost suspendat
Stiu ca au vietile lor, dar dadeau raspunsuri utile

| Regedesubmunte a răspuns:

Da, nu știu nici eu de ce dar probabil că nu au timp sau poate nu mai vor ei din nici o cauză!