| PortocalaAlbastra a întrebat:

Cate funde trebuie sa ajungi expert TPU?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Trebuie să ai minim 500 de răspunsuri. happy
Și minim o fundiță la 10 răspunsuri.
Pe lângă asta mai trebuie și să îți dorești cu adevărat să ajuți, iar ceilalți useri să te aprecieze.
Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acest titlu se oferă nu în funcție de numărul de cocarde, ci în funcție de întreaga activitate a utilizatorului și dorința/decizia adminilor.

| superdorex a răspuns (pentru NOname):

Multumesc, chiar eram curios si uite ca am aflat!

| 愛日本 a răspuns:

Nu contează numărul de funde.
Ceea ce contează este activitatea pe site, numărul răspunsurilor(nu neapărat folositoare), respectarea politicii site-ului, etc.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Cel mai mult conteză să te implici în comunitate. Nu este pe bază de aşa zisele fundiţe. Dar dacă vrei să fii lămurit intră aici şi lasă o cere :
http://www.TPU.ro/contact
O să te lămurească.
Baftă.

| Miinniiee a răspuns:

Pai totusi.nu conteaza numarul de funde?!
Pai si asa, poti sa fi expert cu 4 funde?laughing
Da, conteaza foarte mult activitatea si decizia lor. Dar trebuie sa ai si cam 100-200 de fundite; d