| Yuoia a întrebat:

Cati moderatori are siteul TPU si care sunt aceia?
Dar administratori?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Admina e doar Cristina. Ea duce tot greul.
Moderatori sunt mai multi, nu-i știu pe toti, nu se știu nici măcar intre ei, cine/ce face...

| BlindMirror a răspuns (pentru floresdemayo):

Cred că nici ei nu știu că sunt ceea ce sunt. Din câte am observat, moderatorii lucrează după ureche. A cui este urechea? Hmmm... Ghici ciupercă ce-i.
big grin

| Yuoia explică (pentru floresdemayo):

Aha. De aia se mananca intre ei in raspunsuri. Cei care se stiu sau doar se banuiesc. Pe ideea "de ce te-au ales pe tine si nu pe mine".

| Yuoia explică (pentru BlindMirror):

Nu au cum sa nu stie. Moderatorii, pe orice site, au niste drepturi in plus. Sa te suspectez ca esti?

| BlindMirror a răspuns (pentru Yuoia):

Moderator? Eu? laughing
Să știi că aș fi băgat coasa printre mulți. La ce luminați am văzut pe aici, peste 90% dintre conturi ar fi intrat în lockdown. big grin

| Yuoia explică (pentru BlindMirror):

Am zis si eu!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De moderatori nu știu doar știu că există doar un singur admin.

| zalecvdet a răspuns:

Moderatori cred ca sunt multi dar administratori sunt putini!