| Tsunade99 a întrebat:

Cati useri exista in TPU?

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

211 895 de utilizatori. Unde ai : Intrebarile mele, Raspunsurile mele.etc deasupra lor este un chenar portocaliu in care arata pe rand cate raspunsuri sunt, cate intrebari, cati utilizatori.etc

Ti-am facut o poza ca sa vezi mai bine :

http://i51.tinypic.com/2vkhxjs.jpg

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi în stânga numărul lor: 211895 utilizatori.
Nu ai voie cu mai mult de un cont.
Pa, pa.

| denyiuly a răspuns:

Buna biankamusic!
in TPU exista 211895 de useri.iti apare si tie acolo un scrie rank-ul: rank,, x'' din 211895.rank-ul 1 in TPU este Brigaela. sper ca te-am ajutat bianka! pa, pawave

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Din 211.895 nici macar un sfert nu sunt activi. Practic nu se cunoaste numarul real...

| Shiver a răspuns:

Cati vor

| YoYo321 a răspuns:

211895,si sunt in crestere:Xhappy

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Momentan sunt 212423 utilizatrori, dar sunt inca in crestere, fundita?puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| alex_1645 a răspuns:

Pai eu sunt 1 tu esti 2 restul nu ma intereseaza.

| vεηiη a răspuns:

Mai putini de 211895 deoarece, sunt unele persoane care au mai multe conturiwinking

| Goofy a răspuns:

| elena999 a răspuns:

211895 utilizatori.Scrie pe portocaliu sub,, Pune intrebarea ta aici'.

| Missy a răspuns:

211895.Scrie mare pe portocaliu laughing

| Cry11 a răspuns:

| Andr7687 a răspuns:

| alex999 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câteva mii~zeci de mii. Adică cei care activează pe TPU, cei care frecventează site-ul(măcar o dată pe săptămână). Restul până la 211.000 și ceva, sunt de formă, părerea mea... fără a intenționa să jignesc ceva sau pe cineva. Sunt conturi făcute doar pentru a pune o singură dată o întrebare, pentru trolling, "self-promoting" pe TPU, etc.
Pentru mine user pe TPU e cineva care activează mai des, nu doar așa când se ivește vreo ocazie.

| Alexandra7201 a răspuns:

Acum sunt 211895...