| anonim_4396 a întrebat:

Cati useri va ignora?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

127 utilizatori care te ignoră
peste 90% dintre ei numai intra pe TPU, eu am dat stop ignor la toti, dar cei care au acceptat au repetat istoria, a fost un experiment social si asta, care mi-a fost dovedit ca omul nu se schimba niciodata

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Baadboy.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Istoria fiecarui om se repeta o data la 7 ani.Incearca peste 7 ani sa mai faci un experiment social, Ray.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da eu stiu daca mai apuc inca 7 ani in viata sau pe TPU

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

"Omul nu se schimba niciodata ", eu ma schimb treptat, nu raman la fel.
Curvele din adn nu se schimba.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe tine si pe | IStephl va aveam la ignor multi ani dar ma bucur ca v-am dat stop ignore, cu fanatici nu ai ce face, decat sa imi pierd timpul cu ei mai bine raspund pe TPU, asta e scopul acestui site

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eh, se mai intampla.

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Ti-au dat cu un motiv.
Nu vad ce legatura are cu schimbarea. Daca iti da ignore ca nu vrea sa-i mai dai răspunsuri la intrebarile sale pe care le consideră nefolositoare sau ajungeți deseori sa va certați din cauza opiniilor diferite nu vad ceva gresit sau de prost gust in a-ti da ignore.
Imi poți explica?

| RAY a răspuns (pentru BlackRose03):

In viata nu poti fi placut de multe persoane, eu unu nu prea sunt placut de romanii in general, ce sa faci asta e

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Mie imi placi. :*
Îmbrătisare?

| RAY a răspuns (pentru BlackRose03):

Super

| relian a răspuns (pentru RAY):

Au repetat istoria adica? Sa nu spui ca mai blocat iar laughing eu de exemplu fara sa te fi jignit vreodata, fara sa fi vorbi9t mai stiu eu urat, am fost blocat de tine. Apoi intr-adevar cum spui ai dat stop, iar eu am acceptat.Chestia este ca unia dau ignore si numai daca cineva nu le este pe plac, ori nu au aceiasi orientare, aceleasi ganduri cu tine. Daca nu ar exista critica crezi ca am inainta cumva undeva? Eu nu cred.Deci eu recunosc am avut comentarii contradictorii cu tine, dar in limte normale.Si normal nu o sa ma schimb daca vad ca cineva spune ceva gresit, ori daca eu am o parere a mea, ceara daca e gresita si o sustin, asta nu inseamna ca trebuie sai dai block laughing

| RAY a răspuns (pentru relian):

Nu stiu de ce ti am dat atunci ignor, poate din cauza religiei, nu ti am dat ignor fi calm

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Imi imaginez de ce te ignora atatia laughing

| RAY a răspuns (pentru Clorox):

In atatia anii nu e mult sa fim seriosi, peste 90% din ei nu intra pe TPU

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

De mine vorbesti sau Ray?

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, ii scrisesem lui Ray dar vad ca TPU iar face figuri...

| relian a răspuns (pentru RAY):

Care religie, eu nu-s religios stai linistit laughing Daca as fi religios cred ca lumea ar fi deja pe sfarsite laughing

| RAY a răspuns (pentru relian):

Amin

77 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

| whatevernvm a răspuns:

19 dar nu țin minte dacă am interacționat măcar cu jumate din aia

| AFR81 a răspuns:

Peste 20. Din pacate, unii nu accepta sa fie combatuti atunci cand sunt intr-o mare eroare. Ray asta care se da intelectual pe aici, care nu e capabil sa scrie o fraza fara sa faca 100 de greseli gramaticale si care are niste idei preconcepute total idioate, e printre ei.

| RAY a răspuns:

GazzaRecordsRo scrie si motivul
atac la persoana, jignri

| RAY a răspuns:

AdrianFedere ai dovedit ce carcater, educatie ai, ti am dat ignor pentru jigniri, atac la persoana, nu esti obligat sa ma citești, repet un ateu nu are idei preconcepute, faza cu gramatica nu te obliga nimeni sa ma citesti, dar frumos stii sa vorbesti

| RAY a răspuns:

Νίκος nu e frumos sa minti crestine, dupa cum am spus am dat stop ignore la toti din lista de ignore, asa spune adevarul pana la capat, minciuna e pacat, tu de ce ma ignori doar ca nu poti accepta ca sunt ateu? dupa ce mai judecat la greu mi ai dat ignor cool

| T0T a răspuns:

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Ai aproape 3 ani si doar 43? Cam slabut.

| Freya1 a răspuns:

| OldSoul a răspuns:

Doar 4, si aia pentru ca i-am suparat prea tare cu adevaruri dureroase laughing
Unul din ei stiu ca mi-a dat ignore pentru ca i-am demonstrat ca nu are dreptate laughing Ce "uameni" laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

3 useri.

| Nilsson a răspuns:

RAY de fapt mai are cel putin 450 de utilizatori pe care el ii ignora (daca nu a mai crescut intre timp numarul), iar daca le-a dat stop ignore la toti iar ei nu i-au acceptat cererea, inseamna ca ei il ignora acum, deci in total sunt 127+450=577.

https://www.tpu.ro/......-ca-sa-nu/
(Comentariul 13)

La un numar asa de mare, in mod clar la el e problema nu la toti ceilalti, dar se victimizeaza ca de obicei.

| BlackRose03 a răspuns:

4 utilizatori printre care Sofer care m-o facut c.rva,unul care cauta prieteni pe TPU cu care sa se întâlnească in realitate (i-am explicat cat de antisocial poți fi sa pui o astfel de intrebare), xerxes care a vazut ca sunt credincioasa (nici nu vorbim sau ne-am certat)avand retardism mental grad 1 pe motiv ca are o problema cu toti credincioșii considerandu-i inferiori si pune toata ziua intrebari despre D-zeu irosandu-si viata dand răspunsuri creștinilor încercând sa le impuna parerea aratand cat de inteligent e un ateu si cu frustrări.
Si mai e unul KiszMy pe care nu l-am mai vazut pe site sau am vorbit cu acesta.

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Am vazut cometa. Ce s-a intamplat de te are la ignore bebelusu?

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca stiu? laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

Eu inca nu stiu de ce ma ignora OnlyAShadow sad

| Staind a răspuns:

11 tristi

| Samariteanul a răspuns:

Cum e posibil sa fiu ignorat de 4 utilizatori cu care nu am vorbit in viata mea pe acest site?

| anonim_4396 explică (pentru Samariteanul):

Se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot 5

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai ca nu e rau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu cati ai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://imgur.com/0tCycGV

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum de pe tine nu te ignora Florentina?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si s 14 acolo

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care 14? Eu numar doar 13.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ea ma ignora pe contul ala "UnBroken2017", de pe asta nu am apucat sa ne imprietenim laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://imgur.com/a/bBzgg
acolo asa scrie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cand vine vorba de site/ul asta, nu ma mai mira nimic. Sunt 13 acolo.

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Mereu am crezut ca zicalele romanilor sunt foarte adevarate "Nu ii prost cine pacaleste, prost ii cine este pacalit", macar daca ar fi fost prima data laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Eu m/am invatat minte bine doar la prima abatere. Nu a mai fost si a 2 din fericire laughing

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa am crezut si eu, da unele persone joaca asa bine teatru incat i-ar face gelosi si pe actorii de la Hollywood, oricum daca nici acum nu m-am invatat minte merita sa imi pun pistolul la tampla laughing
La tine e caz fericit laughing

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Nea, nu pistolu. Tu esti ceva de genul poate. "M-ai pacalit o data - se intampla oricui, m-ai pacalit a doua oara - sa-ti fie rusine, m-ai pacalit a treia oara - sa-mi fie rusine."

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate nu cu pistolul ca s-ar putea sa scap ca si Nastase laughing
Iti spun sincer ca de multe ori am si lasat de la mine, ca sa nu stric anumite conexiuni, da chiar nu merita sa faci compromisuri pentru nimeni si nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aproape 2.
Cavalerul nu stiu care ma ignora de cand am intrat pe site(nu cunosc motivul), si ma astept sa ma ignori si tu(in acest caz, il cunosc).big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toți mă iubesc
https://imgur.com/a/gsZw1
trist
https://imgur.com/a/0smcH

| 393Dan a răspuns (pentru anonim_4396):

Uluitor, cu atatia ani pe site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. ray

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e sa fie jignire trebuia sa fiu sanctionat de TPU deci n-a fost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

8, canaliile astea sad :
https://s1.postimg.org/3nlm2rzg5b/Screenshot_21.png

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe cine nu are cristi la ignore

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai 10. Ma mir.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cum poate cineva sa nu ma placa pe mine? o_O

| Satango a răspuns:

3... și am impresia că sunt toți homofobi.

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Esti gay/lesby de zici asta?

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt bisexuală. Și nu cred că am oferit vreodată un motiv pentru a fi blocată. Doar am menționat asta odată la o întrebare.

| anonim_4396 explică (pentru Satango):

Inteleg. Eh, cu atat mai bine ca nu mai poti vorbi cu ei daca sunt atat de prosti.

| 393Dan a răspuns:

Sunsetaway, romario1 si Robert_Robert_1998 (pe acesta il am si in lista de prieteni si nu stiu cum e posibil sa fim prieteni si sa ma ignore in acelasi timp - paradox?)

| Xelon a răspuns:

5 la numar.
Cristi omul meu, doua fete carora le-am spus ca is proaste bata si mi s-a confirmat, una care trolla pe aici si una pe care am crezut-o amica, da de fapt era o mincinoasa.

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Oricine cred ca da peste ultima de care ai vorbit.

| Victor453 a răspuns:

Nici unul))