| MrNicu a întrebat:

Ce au adminii cu mine de tot imi sterg intrebarile? no talking

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poate ca ai incalcat regulamentul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori pui intrebari tampite, ori vrei sa ti se rezolve teme

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde ce intrebari ai pus! Daca ai incalcat regulamentul atunci e normal sa-ti stearaga intrebarile.

| PedoBarbie a răspuns:

Pentru că nu respecţi regulile.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Cu siguranţă ai încălcat regulamentul, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Punctul 49.
Ai grijă ce întrebări pui, poţi fi suspendată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu are nimic cu tine daca respecti regulamentul.Nu sunt sterse intrebari fara motiv.

| τττ a răspuns:

Bună.
Poate ai folosit un limbaj obscen, vulgar sau întrebări fără sens. Dacă ai respectat regulamentu și tot îți sunt șterse întrebările, trimite un mesaj adminilor.

Regulamentul înainte de a posta o întrebare :

Inainte de a confirma te rugam sa mai petreci 20 de secunde revizuindu-l. Din dorinta de a avea o comunitate cat mai utila si cat mai placuta te rugam ca raspunsurile tale sa respecte 3 reguli minimale :

- o exprimare corecta gramatical (toate propozitiile incep cu litere mari si se termina cu semne de punctuatie, fara prescurtari de tipul "nu stiu", "acum", "adica" si fara dezacorduri flagrante).
- ne amuzam, dar nu ne batem joc de ceilalti.
- sa lasam obscenitatile pentru cei mai putin inteligenti.

| ReusxD a răspuns:

Pentru că, nu respecţi regulile.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Citeţ-le acolo, şi ai să-ţi dai seama.

| hummmer a răspuns:

Respectă regulamentul.