| sucdemere11 a întrebat:

De ce tot imi sterg adminii intrebarile?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Probabil pentru ca incalca vreo regula.Dar sa stii ca merge greu siteul si poate doar ai tu impresia ca iti sunt sterse.Vad ca unele interbari le ai de doua ori puse. Exact ce spuneam.Ai rabdare dupa ce ai postat o intrebare.

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40
Daca nu ai incalcat acest regulament, trimite un mesaj adminilor
http://www.tpu.ro/contact
O seara buna :)

| darrio2007 a răspuns:

Acest site are un regulament in privinta intrebarilor si raspunsurilor. Daca sunt incalcate aceste reguli intrebarile sunt sterse.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, acele postări ÎNCALCĂ Regulamentul TPU!
Vezi detalii în secţiunea F.A.Q., în special pct. 12 şi 40, de la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Dacă vrei să afli motivul exact, atunci intri în secţiunea "Întrebări şterse de Admin" şi dai click pe "Reanalizează"!

Apoi vei primi un e-amil de la Admine în care o să-ţi explice motivul pentru care s-a şters întrebarea!

| alexandrualind a răspuns:

Sunt incalcate reguliile TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intrebarile iti sunt sterse deoarece incalca regulile TPU!
1... Poate ai pus in categoria gresita!
2... Poate ai greseli in intrebare!
3... Poate ai folosit cuvinte jignitoare!
4... Poate ai pus intrebari care nu se potrivesc site-ului TPU.RO!
Sper sa te fi ajutat!
O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat