| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna la Oracol functia Deschise si Inchise? Cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai probabil e ca și la mesaje: mesaje deschise/citite - întrebările pe care deja le-ai citit și mesaje închise/necitite, adică întrebările pe care încă nu ai avut ocazia să le vezi/citești - scrisori închise (dar, din câte văd, toate apar la "deschise", ceea ce e și normal, iar funcția "închise" pare cam inutilă; poate se va elimina sau i se va găsi utilitatea în timp).

16 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Probabil se referă la faptul că unele întrebări, alea mai vechi, vor fi închise şi nu o să mai poţi răspunde la ele. Fiecare are un timp anume de răspuns. Oricum poţi să întrebi şi la Contact.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred, doar cred ca se refera la intrebarile care mai sunt disponibile. Probabil dupa un anumit timp, le inchid pe cele vechi, adica nu se mai poate raspunde la ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ştiu la ce se referă oracolul ăla, dar de obicei întrebările închise sunt cele la care se răspunde cu "da/nu" fără alte detalii. Se cer informaţii exacte.
La întrebările deschise se răspunde mult mai detaliat.

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dat click pe o chestie pe acolo.
Oh God, why?

| anonim_4396 explică (pentru Aneurysm):

Este cu adevărat cea mai prostească chestie adusă pe site-ul ăsta. Întrebările sunt stupide, bune pentru cineva cu un coeficient de inteligenţă scăzut. Să vezi totuşi cum se vor înghesui toate houseriţele să completeze oracolul.

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' credeam că e ceva inteligent, nu orice oracol pentru fetiţe de 12 ani care joacă IMVU şi care-şi freacă clitorisul în faţa posterelor cu Michel Telo. O să mă mai şi urmărească treaba asta; ___;

| anonim_4396 explică (pentru Aneurysm):

Foarte bine spus! laughing

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

I was a retard. Oh Kurt, what have I done?

| anonim_4396 explică (pentru Aneurysm):

Kurt said : " Just listen to Nirvana! "

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Kurt said it wisely.

| Exxtremus a răspuns:

Adica nu stiu nici eu, dar nu conteaza dai la toate si gatahappy

| anonim_4396 explică (pentru Exxtremus):

Atunci de ce ai mai raspuns, daca nu stii?

| Exxtremus a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ce? Cel care a primit funda a stiut? Intreba pe cei de la TPU le stiu numele, nu aici si daca nici ea nu stie...

| anonim_4396 explică (pentru Exxtremus):

A stiut totusi ceva mai mult decat tine.

| Exxtremus a răspuns (pentru anonim_4396):

Una ce am raspuns si una este ce gandesc.Gata Pace PRietenie STOP CEARTA! Ok?

| anonim_4396 explică (pentru Exxtremus):

Puteai sa scrii ce gandesti. Oricum, nu funda conteaza pe acest site.Pentru orice raspuns primesti oricum 100 de puncte(50 pentru raspuns si 50 daca esti printre primii).O funda valoreaza 100 de puncte.
Nu ne-am certat, deoarece eu am raspuns ca prieten.