| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna postari sterse de admin?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Exact ceea ce scrie. : ))

*admin = administrator

| hideaway a răspuns:

Postările șterse de admin sunt postările tale care au fost șterse de pe site de către admin pentru că încălcau reguli ale site-ului.

| darrio2007 a răspuns:

Se refera la intrebari, raspunsuri si comentarii care incalca regulamentul TPU.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Postari sterse de Admin" sunt întrebările/răspunsurile ( tale ) care au fost şterse de Admine deoarece au fost raportate de alţi useri sau ele încălcau Regulamentul TPU!
În această categorie intră şi răspunsurile pe care le-ai dat la întrebări ( ale altor useri ) care încălcau Regulamentul şi care au fost şterse împreună cu toate răspunsurile...

Toate cele bune.

| kar1GaNNN a răspuns:

Postarile sterse de admin sunt postarile ( raspunsurile tale ) care au fost nefolositoare si care au incalcat regulamentul Comunitatii TPU.

| LTAA a răspuns:

Acele raspunsuri au fost sterse de catre administratorii TPU deoarece incalcau Termenii si Conditiile paginii Web tpu.ro.

| TOOL a răspuns:

Nu se incadreaza in termenii si conditile site-ului, gen reclama, rezolvare la 1 exercitiu, schimb de replici usturatoare.

| anonim_4396 explică (pentru TOOL):

Nici tu nu ai somn?

| TOOL a răspuns (pentru anonim_4396):

Da laughing eu in fiecare seara stau pana la 4winking

| anonim_4396 explică (pentru TOOL):

Si ce faci. Inveti?

| TOOL a răspuns (pentru anonim_4396):

Da mai am si caietul de Bio in fata maine probabil ca ma ascultawinking, si mai raspund la cateva intrebari happy. hai ca eu probabil ca ma pun in pat, somn usor.

| anonim_4396 explică (pentru TOOL):

Mersi, la fel

| diaac a răspuns:

Sunt postarile pe care le-au sters administratorii TPU pentru ca ei au considerat ca incalca termenii si conditiile site-ului.

Unele intre postari pot fi sterse si in cazul in care sunt raspunsuri okay ar la intrebari care au fost sterse de admini.

Daca tu nu consideri ca ai incalcat termenii cu nimic, poti sa dai click pe Reanalizare (nu mai stiu exact cum scrie) si cu ocazia asta afli si tu din ce motiv a fost stearsa postarea.

| Guti14Haz a răspuns:

Postari serse de admin adica tu ai raspuns la o intrebare sau tu ai pus o intrebare, iar ceilalti au raportat ca intrebarea/raspunsul este irelevant/a sau alte chestii, adminul (administratorul) o/il sterge. Iar acolo sunt intrebarile/raspunsurile sterse.

| Didishorr a răspuns:

Acele postari au fost sterse de catre adminii paginii pentru ca incalcau regulile site-ului.

| marianguru a răspuns:

Nu se incadreaza in termenii si conditiile site-ului.