| Reny a întrebat:

Ce inseamna rubrica vizite de la punctaj?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Înseamnă numărul de vizite celorlalţi utilizatori. Adică de atâtea ori a fost accesat profilul tău de către ceilalţi. Iar pentru fiecare 2 vizite primeşti un punctuleţ, ceea ce e prea puţin important.
Numai bine!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna numarul intrebarilor la care ai intrat, indiferent ca ai raspuns ori nu la aceste intrebari. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numărul de useri care ți-au vizitat profilul, întrebările și postările tale cât și voturile date de tine!
Pa, pa.

| Ciprian16 a răspuns:

Inseamna "de cate ori te-ai logat tu pe acest site " adica de cand ti-ai facut contul de cate ori ai intrat pe el bafta!

| Budinca a răspuns:

Cate vizite au fost pe profilul tau!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te puncteaza pentru simplul fapt ca faci login pe site! Asta inseamna! Mai multe site-uri puncteaza utilizatorii in acest fel, pentru login zilnic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca-s opinii diferite. Reny, intreaba la pagina de Contact
www.tpu.ro/contact
Administratia trebuie sa detina adevaratul raspuns. As intreba chiar eu, dar nu ma intereseaza acest aspect asa mult.