| gemeni6226 a întrebat:

Ce inseamna la punctaj :vizite? nici pana ziua de azi nu stiu.Adica eu pe citi utilizatori am vizitat sau ei citi m-au vizitat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

De cate ori te-ai logat tu pe contul tau, uite un cont de user https://www.tpu.ro/utilizator/alqkb
daca varianta ta ipotetica ar fi adevarata cum ca se inregistreaza vizitele altor useri ar trebui sa apara cv la acest user, dar nu, nu apare

Vizite 0 0

desi vizite inseamna ce am afirmat eu

| gemeni6226 explică (pentru RAY):

Deci habar nu am de aceea am intrebat.

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Asta e scopul acestui site, ai o intrebare o adaugi, si eu m-am intrebat asta in trecut, pana cand am experimentat sa vad

| Dorotheea21 a răspuns (pentru gemeni6226):

Cred ca 'vizite' inseamna totul. Logari, accesarea unei intrebari, vizitarea unui profil, accesarea categoriilor, trecerea de la o categorie la alta si asa mai departe. Orice click dai, pe ceva ce merge click'uit. happy
Eu NU m-am logat de 20.225 de ori de cand am cont pe acest forum nici daca aveam un mouse cu reactie, si este fabulos sa crezi ca Sadrian al carui cont nu are nici un an vechime, s'a logat pe TPU de 27.219 de ori! Se poate face un calcul simplu, ce numar de logari zilnice ar insemna 27.219 in nici un an. laughing

| gemeni6226 explică (pentru Dorotheea21):

Foarte inteligent raspuns si amuzant multumesc ca m ai facut sa rád dis de dimineata esti o comoara la casa omului.pacat ca deja ám -dat funda.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru gemeni6226):

Nu ma intereseaza funditele, nu va faceti griji. happy