| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu lista de prieteni?
Am 247 de prieteni in lista. Pe multi i-am sters acum cateva luni bune! De ce imi mai apar acum acolo?
De asemenea, imi apar desi nu mi-au aprobat toti cererea trimisa de mine, unii nelogandu-se pe cont de foarte mult timp.

Vad ca merge sa ii sterg pe cei care erau deja, dar celor care le.am trimis o cerere neaprobata, nu.

Si la voi e la fel?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Jelli, funcţia "Prieteni" a trecut (şi probabil încă mai trece) prin nişte modificări. S-au adăugat acele săgeţi jos, încât nu mai e nevoie să aştepţi până se încarcă toată lista (o poţi vedea pe bucăţi, cum ar veni), ceea ce pentru mine e o mare bucurie. Acum în sfârşit pot să am acces la nişte cereri de prietenie de care nu mă puteam atinge, pentru că lista de prieteni nu mi se încărca deloc.

Iar cazul tău sau se va rezolva de la sine, când se vor face toate actualizările/modificările, sau va trebui să-i mai ştergi inc-o dată din lista ta pe cei care au fost adăugaţi din greşeală/automat. Ai răbdare câteva zile, până ne anunţă Catalin pe blog.
O seara faină.

8 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Când am dat la lista de prieteni mi-au apărut şi cei cărora le-am cerut cererile de prietenie iar mulţi nu au acceptat-o sau mulţi dintre ei nu au mai intrat. Este o schimbare... nu e nimic grav... Baftă, Jelli!

| anonim_4396 explică (pentru Neimportant):

Ba e grav pentru mine, nu ma pune sa iti explic de ce.

| AliceIDK a răspuns:

Nu. Poate ai o problema la site. Logheaza-te odata la cateva zile pe site. Daca chiar iti apr si nu se mai opresc incearca sa ii stergi in continuare! Nu te lasa! Bafta happy

| ktrinel a răspuns:

1. dai ignore la respectivul contact
2.mergi in josul pagini la messenger si la address book dai click si dai delete
3.si gatawinking

| anonim_4396 explică (pentru ktrinel):

Aici pe TPU, ma! Tu chiar nu vezi categoria? Mai citeste o data intrebarea! Am avut niste prieteni prin martie, i-am sters, nu au mai aparut deloc in lista pana in ziua de astazi! Si am si trimis niste cereri care nu au fost aprobate si nici respinse, nu mi-au aparut pana acum, iar de astazi apar!

Chiar trebuie sa explic ca la handicapati?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! Confirm! Si mie mi-au aparut niste indivizi in lista din senin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa lamurim niste chestii, poneiule.
Atunci eram la inceput, si trimiteam cereri multe. Asa fac astia mici. Nu stiu de ce, nu imi amintesc. Apoi aveam o lista prea mare, si am decis sa o golesc pastrand userii pe care ii apreciez cel mai mult. Am inceput apoi sa trimit cateva cereri pe luna maxim. Trimit userilor pe care ii apreciez si vreau sa le accesez profilele mai usor sau sa le primesc intrebarile direct pe mail, fara sa le mai caut. De acceptat, le accept pe cele mai multe, cu unele exceptii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legea numarul 5: e de fapt lege, nu propunere: mai bine sa scoata butonul de trimis cereri!

Lu' prietenu' meu? Nu am prieten, deci cum sa zic nimanui? Vrei sa ajung sa vorbesc singura? Pfft.