| мιcυтѕαααα a întrebat:

Ce s-a intamplat cu TPU? Este foarte diferit! Era altfel. De ce? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Designul pe care l-ai vazut aseara a fost cauzat de o problema a serverului, dar colegii mei au remediat situatia. Aspectul TPU ramane acelasi ca si pana acum.

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

A fost doar o problemă tehnică de moment, care acum s-a rezolvat.
E bine.

Apache
| Apache a răspuns:

...adevarul este ca s-a schimbat putin!
nu stiu de cand nu ai mai intrat tu pe site.asa ca iti zic cam toate schimbarile
1 ) ai functia de notificari sus,adica atunci cand cineva iti da reply la o intrebare, sau raspuns.iti apare acolo, deci nu mai trebuie sa abuzezi de functia cauta
2 ) ai functia trimite felicitare la profil * care binenteles nu merge *
3 ) Ai o lista cu utilizatori pe care ii poti ignora.
4 ) poti personaliza ce fel de intrebari vrei sa vezi pe TPU. adica ce fel de categorii
5 ) ai functia raspunsuri primite sub raspunsurile mele
6 ) ai posibilitatea sa primesti mesaje private de la toti userii, sau doar de la juniori
7 ) poti selecta ca prietenii sa se aprobe automat sau manual...
8 ) S-a implementat un nou sistem al robotelului ...care are cateva hibe.dar cu timpul poate isi revine
si cam atat.cel putin la asta ma pot gandi eu acum
Dar nu s-a schimbat faptul ca siteul e full de reclame, ca functia cauta nu functioneaza, si ca serverul pica din 5 in 5 secunde...din pacate

| Eღilia62 a răspuns:

Asta vad si eu,parca-i alb negru, fara imagini si alte bannere, dar publicitatea tot a ramas.