| Alexalice10 a întrebat:

Ieri am postat o intrebare si azi cand am intrat am vazut la notificari ca am primit 3 raspunsuri, dar cand dau acolo mi se deschide tot prima pagina. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-a fost stearsa intrebarea. Nu mai poti sa faci nimic, decat sa o postezi din nou.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebarea a fost ștearsă sau raportată.
Poți să ceri la Contact reactivarea ei (și dacă s-a făcut un abuz, ea va fi repostată) sau să o mai postezi o dată.

| EmaS a răspuns:

Inseamna ca cineva ti-a raportat intrebare. Poate ca nu se incadra in regulament.Incearca sa o formulezi din nou.

| CautNume a răspuns:

A fost stearsa, de administratori sau a fost raportata.
Daca respecta regulile site-ului trimite un mesaj administratorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost stearsa big grin

| iKeel a răspuns:

Întrebarea ta a fost ştearsă. Probabil a fost raportată, sau ştearsă de admini... Nu mai poţi face nimic.