| Possible a întrebat:

Ce semnifica punctele pe care le acumulez pe TPU?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| maiAm8conturi a răspuns:

Contact electric inutil sub butonul de la mouse, efectuat de useri din incapacitatea senila de a pune creierul la treaba.Si ma citez:"nimic nu e nou sau interesant, sunt doar propriile lipsuri". Funda?batting eyelashes

| Laura1092 a răspuns:

Pai in functie de puncte iti creste rank-ul ( locul in clasament ) pe TPU.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pai atunci cand ai mule puncte, ai si mult rank. Iti imbogatesti contul. Punctele le acumulezi când răspunzi la întrebări. Ele te ajută să crești în rank și să devii din ce în ce mai bun. Adica cresti in rank (nivel).

Succes

| TEDYTED a răspuns:

Cresti in rank (nivel) nimic altceva. funda te rog