| Alis_5793 a întrebat:

Ce ziceti daca s-ar pune doua noi categorii pe TPU? De carti? De religie?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De o categorie "Cărţi" nu cred că e nevoie, pentru că şi aşa există deja "Educaţie şi Cultură Generală" şi "Artă şi Cultură", unde cam bate vântul. Nu se înghesuie lumea pe acolo.
În schimb dacă ar apărea o categorie "Religie", n-aş protesta, pentru că "Ştiinţă şi Filosofie" este plină de întrebări de genul şi n-ar strica o mică aerisire. Ar fi ceva mai multă ordine... poate chiar linişte (mai puţine certuri şi discuţii în contradictoriu).

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista Arta si Cultura, Educatie si cultura generala, Stiinta si filozofie, Timp liber, etc, unde se pot posta intrebari in legatura cu carti si despre religie. Parerea mea este ca si acum sunt prea multe categorii, atat de multe ca nici nu se respecta, am impresia ca aproape jumatate din intrebari nu sunt puse la categoria corespunzatoare, in unele cazuri chiar voit si cu buna stiinta. Numai bine!

| Psihoyounger a răspuns:

Ar fi utilă categoria "copilării de 10 ani". Ar intra acolo 85% din întrebări.

| selef a răspuns:

Mi se pare ok.

| sceptic a răspuns:

Nu mi se par asa "cautate"

| Bettt:) a răspuns:

Mie mi-ar placea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alis, pe de o parte aș fi de acord, dar pe de alta...nu prea. Oricum sunt destui utilizatori care au grija de a pune întrebări pe unde au ei chef, așa că ce mai contează?

| thelittle a răspuns:

Da cred ca ar fi bine dar poate pentru comii intligenti dorinci de carte dar eu unul me -ar place funda?