| anonim_4396 a întrebat:

Cine este de acord cu infiintarea categoriei, Religie & Crestinism?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cum am mai spus, sunt de acord.
Ca să fie mai multă ordine şi linişte pe site (s-ar evita multe discuţii în contradictoriu).
Fiind atât de multe întrebări pe teme religioase la Ştiinţă/Filosofie (peste 50%), consider, că ar trebui să se înfiinţeze o categorie separată, destinată exclusiv întrebărilor de acest gen.

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Doar ce-am facut propunerea asta saptamana trecuta!

| bianca9422 a răspuns:

De ce sa mai facem inca o categorie?
observi cumva ca fiecare intrebare e la locul ei?

am vazut foarte multe intrebari de genul "ce film horror imi recomandati" la categoria "dragoste si sex"
motivul : e mai populata categoria

asta e o prostie
pentru ca nimeni nu face nimic.

| PredatoR a răspuns:

Du-te frate ca aici nu-i biserica.

| PredatoR a răspuns:

@Simona12 Scuze... acum am vazut ca ai nume de fatabig grin

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sunt de acord (chiar daca sunt ateu).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@PredatoR, nu sunt fratele tau. Si nu sunt frate, ca nu sunt baiat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

straight face dar de ce nu religie&islamism?
Si ce sa facem cu ea? sa o tinem pe post de presulet pentru S/F? ca sa avem ce calca in picioare.
Oricum, admin a studiat si a simulat in capsorul lui ce ar insemna o noua categorie desprinsa din sectiunea S/F, trebuie sa lasi unele arme aruncate pe jos...

| rockelle75 a răspuns:

Iisus sigur e.

| enverhoxha a răspuns:

De acord, dar să se cheme "Religie şi cretinism".

| Gabonne1982 a răspuns:

Si eu sunt de acord, dar cred ca impostura si raspunsurile prostesti isi vor face loc si acolo

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Ma doare fix undeva de categoriile voastre.Pentru mine, exista doar T/A!

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Pentru ce? nu vad care este ideea acestei infiintari? nu ca nu as fi de acord dar parca nu e asa de... solicitata ca alte categorii

| LouiseGrace a răspuns:

Eu! happy Ar fi o idee chiar foarte buna happy

| Lith a răspuns:

De ce Religie & Cresitnism si nu direct Religie? Crestinismul presupune religie, dar mai sunt si o gramade de alte religii.
De altfel nu vad de ce nu tongue