| JasonMcCann a întrebat:

Cine imi poate spune ce user de pe TPU are cei mai multi prieteni? Cine imi trimite si mie o cerere de prietenie?(vreau sa am multi prieteni)

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

NOname are cei mai multi prieteni.
a adaugat toti userii in lista de prieteni.si,iti trimit eu cerere de prietenie:*:*

6 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

NOname are cei mai multi prieteni! Nu-i scapa niciun nou venit pe site!
Nu stiu cum ii depisteaza.Cred ca are radar!

| NoNameJunior a răspuns:

A.cand vei deveni senior vom putea vorbi prin mesaje.pana atunci trebuie sa ai 100 de raspunsuri si mai mult de 10 zile pe TPU.sa nu zici ca nu vorbesc eu cu tine.deci,sper sa devii senior in curand!:*Bafta!

| SooJin a răspuns:

Dupa parerea mea ai multi prieteni.La ce iti trebuie mai multi?
Asa cum a spus si ElGreco, de ce ai nevoie de prieteni daca ei nu te ajuta uneori?
Ti-am dat cererea de prietenie ca sa fi fericit/a dar sincer nu aveam de ce...

| ElGreco a răspuns:

Cu ce te avantajează dacă ai mulţi prieteni dacă atunci când ai nevoie de ei nu te ajută?

| JasonMcCann explică (pentru ElGreco):

Nu toti prietenii sunt asa.trebuie sa stii sa tii cauti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar trimite tu altora dacă vrei să îţi încarci lista aiurea.
NOname are.