| necdannec a întrebat:

Cine se foloseste de profilul utilizatorului care da raspunsurile la "Oracolul TPU"?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Doar adminii pun intrebari in Oracol.
O zi bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Administratorii pun intrebari iar utilizatorii raspund. Daca doresc.Nu prea inteleg la ce te referi.

| necdannec explică:

Dragii mei. Stiu exact cum se modereaza, cine pune intrebarile si cine raspunde. Ideea e ca in urma intrebarilor, pentru fiecare utilizator, in functie de raspunsurile date se creaza acel profil psihologic. Cu alte cuvinte, cei care au realizat platforma /aplicatia /pagina /html-ul denumit "Oracolul TPU'', l-au creat in scop pur distractiv/educativ sau stang informatii pentru o baza de date pentru terte firme.
Sper din tot sufletul sa nu fiu inteles gresit. Intreb din pura curiozitate, fara a acuza pe nimeni de nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adminii pun intrebarile iar noi(utilizatorii) raspundem(daca vrem)!