| Patyi a întrebat:

La ce foloseste oracolul acesta nou de pe TPU? funda.

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Salut!
Să câştigăm puncte, să ieşim din monotonie şi să ne comparăm răspunsurile cu alţi utilizatori ca să facem o "potrivire" între noi :). Cam aceasta îi este rolul.

Se găseşte şi un articol despre el pe blogul oficial al site-ului:

http://www.tpu.ro/blog/?p=3508

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nimic, e un gunoi.

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Sa ne mai scoata din plictiseala laughing plus ca, mai castigam si puncte :d

| ziggs a răspuns:

Pai toata lumea raspunde la intrebarile astea si unii pot sa aiba aceleasi raspunsuri si atunci vezi cat de bine te potrivesti cu o persoana. sper ca te-am ajutatwinking!