| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaug un prieten [pe TPU.ro]? Cel mai rapid raspuns:Funda, urmatorul raspuns vot!

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Dai click pe profilul acelei persoane, iar sub ''Trimite felicitare'' este ''Adauga ca prieten''. O sa urmeze o intrebare la care tu vei raspunde cu ''da'' si apoi astepti sa-ti accepte cererea.

| MâţulMov a răspuns:

Intri pe profilul persoanei care vrei sa o adaugi la prieteni, iar sub imaginea de profil exista niste butoate, precum si butonul verde numit adaugare prieten. Apesi pe el si nu astepti decat sa-ti accepte cererea pe careo gasesti in sectiunea preteni de la faza aia cu logat ca...