| mileyselydemy a întrebat:

Cum adaug prieteni? Cel mai rapid si corect primeste funda si toti care raspund primesc vot, insa toti vor avea inca un prieten!

Răspuns Câştigător
| ramy31 a răspuns:

Deci te duci de exemplu pe mine dai asa pe mine apoi vezi iti apare profilul meu poza...tu dai in stanga sus sub poza mea scrie adauga prieten dai fundita plss

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Te duci la profilul unei persoane...iar sub poza persoanei respective ai functia adauga prieten!

| ElenaErika a răspuns:

Pai dai pe numele celui care il vrei ca prieten si ajungi pe pagina dai la adauga ca prieten si gatawinking

| Paprik a răspuns:

Dai click pe numele sau poza persoanei careia vrei sa-i trimiti cerere, te va trimite pe profilul respectivului/respectivei.acolo vei gasi butonul adauga ca prieten.

| justme97 a răspuns:

Dai click pe numele celui care vrei sa ti fie prieten si iti va aparea profilul respectivului.
sub imaginea de profil scrie intr un chenar verde adauga ca prieten dai click si asta e
dupa, cel caruia i ai trimis solicitare de prietenie trebuie sa accepte si atunci sunteti prietenihappy
sper ac te am ajutathappy

| Sheisshe a răspuns:

Mai jos de poza e adauga ac prieten si trimite mesaj dai la adauga ca prietenhappy

| Giulia16 a răspuns:

Cand intri pe profilul unei persoane, sub poza scrie intr-un chenar verde : Adauga ca prieten.El te va confirma si gata.

| Cioxan a răspuns:

Te duci pe "Prima Pagina" a site-ului dai in jos si pe partea stanga e un loc unde poti sa te loghezi cu facebook-ul iar odata logata, poti adauga prietenii!

| ArcticMonkey a răspuns:

1.intri pe profilul cuiva
2.acolo sub poza pe undeva scrie adauga ca prieten.Cu doar un click acolo ti'ai facut un nou prietenbig grin

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Dai click pe avatarul persoanei care iti este interesant si sub el scrie "Adauga ca prieten" apesi aici si ai un nou prietenhappy

| escroaca a răspuns:

In stanga ai un patratel cu : Logat ca mileyselydemy!
Mai jos ai optiunea " prieteni " click acolo =>dupa utilizatori => cauti numele persoanei pe care vrei sa o adaugi=>intrii pe profilul ei => ADAUGARE CA PRIETEN :*

Răspuns utilizator avertizat
| d3nisa202 a răspuns:

Te duci al persoana dorita happy si sub avatar scrie adauga ca prieten happy Apesi acolo si gata :* Succesc :*

| Kiddadx a răspuns:

Dai la profilul prietenului si akol scrie : adauga ca prieten si tu dai click. funda? scrie acolo cu portocaliu.deasupra unde iti arata funditsele.:*

| misteralexutzu a răspuns:

Apesi pe numele unui utilizator si iti apare scris cu verde,, Adauga ca prieten,,!

| beauty_7895 a răspuns:

Du-te acolo unde scrie numele de exemplu mileyselydemy si apoi dedesuptul pozei scrie adauga ca prieten da acolo si o sa iti apara peurma cererea de prietenie a fost trimisa si apoi dupa ce a scris acolo dai X si gata.

| Jeyrey a răspuns:

Dai click pe numele utilizatorului si sub imagine este un buton verde cu : adauga ca prieten happy