| ridhimagupta a întrebat:

Cum bag o persoana in lista ca prieteni?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai încercat să dai clic pe "Adaugă ca prieten" de pe profilul utilizatorului?

| antimulte a răspuns:

Intri pe profilul persoanelor respective si dai pe adauga prieten.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dai click pe numele ( ID-ul ) persoanei respective, vei fi redirecţionată pe profilul acelui user şi acolo ai opţiunea "Adaugă ca prieten" ( pe care dai click ).

Se va trimite un mesaj ( în funcţie de setările contului acelui user ) prin care îi solociţi prietenia, iar dacă o aprobă, atunci va apărea în secţiunea "Prieteni".

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Pe facebook?
Daca pe facebook intra pe profilu lui si dai,, Adaugă prieten'' si gata!

| alexs99 a răspuns:

Pentru a adauga o persoana in lista de prieteni trebuie sa intri pe profilul persoanei respective si sa dai click pe casuta ''adauga prieten''.

| ridhimagupta explică:

Nu pe TPU