| chocolate_2734 a întrebat:

Cum fac sa-mi apara poza pe profil? daca dau la editare profil apare dar cand dau la vizualizare profil nu mai apare.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja te vedem. Iar pe profil poza ta va aparea peste cateva ore-zile. Ai putina rabdare!
Succes! Numai bine!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Acum vad ca apare poza tha
Dar aceasta problema am avut-o si eu
Trebuie sa astepti pana se salveaza.doua sau trei zile
Eu asa am asteptat

pa, pa

| Robert a răspuns:

In dreapta sus ai contact.Trimite o intrebare administratorului TPU.

| xClementine a răspuns:

Buna.Aceeasi problema o am si eu si multi altii. Trebuie sa astepti in jur de o zi sau doua pana se actualizeaza. Succes!

| helper7603 a răspuns:

Ai grija sa dai salveaza profilul dupa ce schimbi poza

| Mihaiwest a răspuns:

Buna!
Vezi sa nu fie poza in format.bmp de preferat sa o pui in.jpg, apoi mai du-te odata la Editare Profil > browse si salveaza!winking