| MedeeaAndree a întrebat:

stie knv dk nu. mi apare poza la mine pe cont adica cand dau la editare profil imi salvez poza si acolo mi. o aratha dar cand dau vizualizare profil nu. mi apare? dk? X-(si daca stiti spuneti. mi si cum sa fac sa-mi apara). funditabig grin:*(scuze de categ)big grin

3 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Trebuie sa astepti big grin

si eu sunt in asteptare acum laughing

de ieri

| AndreiZz a răspuns:

Hey salut aceeasi problema o am si eubig grin Thumb's up we need help big grin

| XoxooAnonim a răspuns:

Asteaptalaughingsi eu stau de o saptamana fara profillaughinge de la eiwinking