| eu4you a întrebat:

Cum faci sa devii expert TPU? Care e minimul de funde care iti trebuie?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Singure conditii obligatorii, ca sa poti fi ales "Expert TPU", este sa ai in total minim 500 de raspunsuri (le poti da intr-o saptamana sau in luni de zile, nu conteaza) si un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10%, adica trebuie sa ai minim un raspuns castigator din 10 raspunsuri postate.

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Salut!
• Ai nevoie de 500 de răspunsuri serioase; bine puse la punct, şi de un raport (numărul răspunsurilor câştigătoare împărţit la numărul total de răspunsuri), de minim 10%, adică să ai un răspuns din 10 câştigător.
Aceasta este prima condiţie. Însă, pentru a merita din plin acest titlu, trebuie:
• Să respecţi în totalitate regulamentul site-ului
• Să nu adresezi injurii altor utilizatori pentru a le câştiga respectul.
• Să ai minimum două luni de la înscrierea pe site.
• Să ajuţi persoana respectivă cu un răspuns folositor şi inteligent, nu doar răspunsuri scurte şi seci.
Multă baftă! happy

| ÐÿÅ a răspuns:

Bună.
Prin seriozitatea răspunsurilor (folositor, inteligent), numărul de fundiţe cât şi activitatea de pe site fără a aduce atingere celorlalţi useri prin atac la persoană, defăimare, injurii, etc.

Baftă.