| coffequeen a întrebat:

Cum pot sa raspund la intrebarile inchise de la oracol? Funda!happy

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Iti dau un exemplu ca sa intelegi:
Intrebarea de azi la oracol este deschis timp de o luna la care se poate raspunde, dupa care se va inchide, deci nimeni nu va mai putea raspunde la ea.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum intri într-un magazin deja închis?
Răspunzi la cele active, succes!
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Nu mai poti sa raspunzi, dar de acum poti sa fi pe faza!

evenso
| evenso a răspuns:

Nicicum.
Dupa o luna, intrebarile de la oracol devin inchise si doar la intrebarile deschise poti raspunde.

| coffequeen explică (pentru evenso):

Dar pentru ce le pun?
Plus ca eu am vazut in colt ca multi au raspuns la intrebarile inchise? Cine raspunde?

| coffequeen explică (pentru evenso):

AAh am inteles mersi! Meriti o funda

| evenso a răspuns (pentru coffequeen):

Cu placere.

| evenso a răspuns (pentru coffequeen):

Iti dau un exemplu ca sa intelegi:
Intrebarea de azi la oracol este deschis timp de o luna la care se poate raspunde, dupa care se va inchide, deci nimeni nu va mai putea raspunde la ea.

| Musique a răspuns:

Nu poți.
De acea se numesc "întrebări închise"
Baftă!

| Darkguy a răspuns:

NU poti.