| roxy1direction4ever a întrebat:

Cum poti vedea care raspuns de-al tau e folositor sa amuzant? Sau nu se poate?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Doar daca daca te uiti la fiecare raspuns ce ai dat ( care nu este castigator ) si dai click pe Evalueaza va aparea optiunile pentru vot: Folositor, Nefolositor, Amuzant, Inteligent, Eronat, acolo vei vedea ce si cate voturi ai primit/daca ai primit.

Altfel nu poti vedea voturile pentru fiecare raspuns in parte.

1 răspuns:
| AndraDea a răspuns:

Exact si daca vrei sa vezi daca ai primit funda, cel putin mie, imi trimite prin e-mail