| IonutRonaldo7 a întrebat:

Cum pun poza la profil pe TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Ionuthappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca Ionut, dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poi noi te vedem! Luni in jurul orei 12 o sa te vezi si tu, pentru ca sunt zile nelucratoare si poza trebuie sa fie aprobata de un admin. Ai fost la mare?

| IonutRonaldo7 explică (pentru EmaS):

Da.Daca vrei cand ma duc te iau si pe tine cu mine :*

evenso
| evenso a răspuns:

Dai click la Editare profil - gasesti in partea stanga de acolo la Selecteaza imagine profil si click pe Alegeti fisierul, incarci o imagine si Salveaza profilul.