| Cevet a întrebat:

Cum se sterg unele raspunsuri urate la niste intrebari?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă acele răspunsuri încalcă regulamentul site-ului, le poţi raporta sau, pentru un randament mai mare, poţi să trimiţi un mesaj la Contact şi să-i rogi pe administratori să fie şterse (dacă chiar încalcă regulamentul, vor fi).

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru Cevet):

...şi te-ai gândit pentru asta să-i ştergi postările?

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru Cevet):

Scuzele tale-s absurde.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Intra la raspunsurile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe raspunsurile tale..sub fiecare raspuns este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi raspunsul si urmezi pasii.
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| caramela a răspuns (pentru Cevet):

La fel procedezi si cu raspunsul..scuze pentru greseala, intra la raspunsurile tale.
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| caramela a răspuns (pentru Cevet):

Sa inteleg ca tu doresti sa stergi raspunsurile cuiva date la intrebarile tale?
Da te-a jignit, il poti raporta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le poti sterge, doar sa le raportezi si sa le stearga administratorul pagini.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sterge-mi-le mie te rooglaughing