| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg o intrebare de pe TPU? FUNDA! happy Stiu ca dau pe stergere,dar cum confirm stergerea? Daca-mi ziceti pasii, FUNDA!

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a sterge o intrebare de pe TPU trebuie sa apesi pe ''sterge'' de sub intrebare si apoi sa confirmi stergerea pe mail.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stergerea se confirma pe email, dupa ce o stergi din contul tau > intrebarile mele> alegi intrebarea> sterge> vei primi automat link-ul pe email, deschizi accesezi link-ul. si-ti confirma stergerea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Vei primi un e-mail de confirmare la care trebuie sa dai click si gata.
Te pup!

| david1234567890 a răspuns:

Bună,
E simplu de tot! Trebuie doar să te uiți după notificări scrie " Logat ca... „ apoi te uiți mai jos și sunt niște butoane portocalii. Te uiți pe acolo și găsești butonul " Întrebările mele „. Acolo îți vor apărea întrebările tale și dai click pe " șterge „ și îți vor trimite un email de confirmare și apeși pe linkul dat de TPU ( care se află un mesaj pe email ) dai click și gata!
Baftă!

| VladPătrașcu a răspuns:

Exact cum a spus si colegul nostru mai devreme pe e-mailul tau primesti un link acolo scrie ceva de genul Pentru a confirma stergerea click aici sau scrie Sterge intrebarea ((CU ALBASTRU)) si dai click acolo. Mult succes este simplu dar asa este cand nu stiwinking