| AdelinaC a întrebat:

Cum sterg pe cineva de la prieteni? Sau cum pot face sa nu mai apara notificari cu intrebarile lor? Am dat click pe ei si nu apare optiunea de,,stergere prieten", ci doar de,, adauga prieten".

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Uite de aici

https://www.tpu.ro/prieteni-tab

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Salut!

In sectiune prieteni sterge persoana dorita, iar in sectiunea setari cont alegi ce sa nu mai vezi, undeva in josul paginii.
Succes!

| Dragobeta a răspuns:

Aici pe site?
Intri in setari. De la "prieteni" ii stergi. De la notificari, debifezi ce nu vrei sa primesti.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Apesi pe numele tau in dreapta sus in colț
apoi pe Prieteni
iti apare o lista cu persoanele pe care le ai la prieteni
si sub nume apare : sterge.