| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg pe cineva de la prieteni?

Răspuns Câştigător
| ingerasdragalas a răspuns:

Te duci la prieteni ( http://www.tpu.ro/prieteni ), alegi prietenul care vrei sa fie sters si dai ''Sterge prieten''.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La rubrica "Prieteni", langa fiecare este un buton rosu(in dreapta) cu "sterge prieten"!

| Radioactive a răspuns:

Te duci la "prieteni" si dai clic pe scrisul rosu subliniat-"sterge".

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Te duci la prieteni, alegi prietenul care vrei sa fie sters si dai ''Sterge prieten''.

| Andrea28 a răspuns:

Ai in partea stanga vizualizare profil, editare date logare etc.
Click pe 'Prieteni' apoi 'sterge prieten' happy

| AdelaAdela14 a răspuns:

De pe mess dai click dreapta pe el si da DELETE.Daca te refereai la alceva sa imi spui. Data viitoare sa fie mai explicita intrebarea. Funda?

| AdelaAdela14 a răspuns:

Dar daca te referi la pritenii dupa TPU te duci si dai pe cuvantul sterge scris cu rosu