| wolder a întrebat:

Daca ignori un utilizator iti poate vedea profilul, intrebarile, raspunsurile sau iti poate raspunde la intrebarile tale?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cum pot ignora un utilizator?
Daca vrei sa ignori un utilizator, trebuie sa intri pe profilul acestuia si sa dai click pe optiunea "Ignore user". O poti gasi sub avatarul acestuia. Atunci cand tu ignori un utilizator, acesta:
- nu iti va mai putea raspunde la intrebari sau sa iti dea un reply la un raspuns
- nu iti va mai putea trimite mesaje private
- nu ii vei mai putea vedea postarile
Ce se intampla cand un utilizator ma ignora?
Daca un utilizator te ignora, nu ii mai poti raspunde la postari (inclusiv reply la raspunsuri) si nu ii poti trimite mesaje private.
Extras din Intrebari Frecvente.
O zi frumoasa sa aihappy

| dorikut a răspuns:

Atunci când tu ignori un utilizator, acesta:
- nu iți va mai putea răspunde la întrebari sau sa iți dea un reply la un răspuns
- nu iți va mai putea trimite mesaje private
- nu îi vei mai putea vedea postarile.

Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#19

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, îţi poate vedea profilul, întrebările puse şi răspunsurile date, dar NU îţi poate răspunde!

"19. Cum pot ignora un utilizator?
Daca vrei sa ignori un utilizator, trebuie sa intri pe profilul acestuia si sa dai click pe optiunea "Ignore user". O poti gasi sub avatarul acestuia. Atunci cand tu ignori un utilizator, acesta:
- nu iti va mai putea raspunde la intrebari sau sa iti dea un reply la un raspuns
- nu iti va mai putea trimite mesaje private
- nu ii vei mai putea vedea postarile " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#19

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti poate raspunde, dar daca intra din un profil in altul pana la tine, iti poate vedea intrebarile si raspunsurile.

| AndreiPisoias a răspuns:

Da in tocmai, doar ca poate vedea profilul si intrebarile/raspunsurile o zi buna!