| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreti sa stergeti o intrebare/raspuns, primiti mail'ul de confirmare? Daca schimbati adresa mail, primiti mail'ul de confirmare?

Vreau sa stiu daca doar eu am probema asta.

Nu pot sa raspund la intrebari, pentru ca mi-am schimbat adresa mail si nu primesc mail'ul de confirmare sad

PS: Am contactat echipa TPU.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce zici tu, mi se întâmplă doar când folosesc telefonul. Comenzile sunt mai lente pe mobil, răspunsurile apar mai târziu pe site, decât atunci când folosești laptopul sau computerul, unde postarea apare automat
Intră pe un laptop, până rezolvi situația cu confirmarea emailului privind schimbarea adresei. O primești, negreșit.

Când decid să îmi șterg o postare, să știi că eu primesc imediat emailul de confirmare. Durează doar un minut.