| mastadont a întrebat:

De câteva zile mi se tot repetă notificările pe site, întrebările prietenilor îmi apar de nenumărate ori deși intru pe ele de la notificări. Mai întâmpină cineva problema asta? E foarte enervant să văd câte 10 notificări cu aceeași întrebare, dragi admini, vă rog rezolvați problema.

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Asa cum s-a spus, am facut niste modificari, lucrurile revin la normal. Daca problema persista, da un semn!

| lpavel a răspuns:

Am avut si eu problema asta dar s-a rezolvat! Cu timpul se rezolva si la tine, stai linistit! Se lucreaza la site de aceea apar diferite probleme!