| LollaBolla a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa votez un raspuns imi spune ceva de genul:" statutul de membru junior nu permite sa votezi!"
ce trebuie sa fac ca sa ajung un membru "senior"

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Vei putea să votezi, când o să deveni membru "Senior". Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

2 răspunsuri:
| LollaBolla explică:

Raspuns* Greseala mea!

| Ramy98 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10 zile de la logare si minim 100 raspunsuri acordate