| TheShade a întrebat:

De ce nu mai pot sa votez raspunsuri.Cand votez un raspuns imi spune:
Statutul de membru junior nu permite sa votezi

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu mai poţi vota întrucât de acum câteva zile, comunitatea TPU s-a împărţit în două categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, te numeşti membru senior.
Atâta timp cât eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi trimiţi mesaje private

În cazul tău, trebuie să mai adaugi încă 58 de răspunsuri pe lângă cele 42 pe care le-ai dat, şi te vei putea bucura de statutul şi beneficiile unui membru senior.
Sper că te-am lămurit!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Noile modificări permit votarea dacă ai 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site.
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Atâta timp cât ești user junior, nu poți să dai voturi, să postezi mesaje pe chat, să raportezi și să trimiți mesaje private. După 10 zile de activitate pe site și după ce dai minimum 100 de răspunsuri, vei deveni user senior (cu dreptul de a raporta/vota/posta mesaje pe chat).
Baftă!

| Neimportant a răspuns:

Deocamdată nu poţi vota pentru că eşti junior şi trebuie să fii senior. Pentru acest lucru trebuie să dai 100 de răspunsuri. Apropo, cât eşti junior nu poţi vota şi nici nu poţi raporta.

| Ronnix a răspuns:

Daca vrei sa m-ai beneficiezi de acea optiune, va trebui sa devi membru senior.
~Pentru a deveni un membru senior, trebuie sa postezi cel putin 100 raspunsuri si sa ai o vechime de cel putin 10 zile pe site.
Succes!

| Siracuzia a răspuns:

Pentru ca esti Junior si trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri sa ajungi Senior ca sa poti vota.

| mariacris98 a răspuns:

Pentru ca esti "Utilizator Junior". Pentru a deveni "Utilizator Senior" trebuie sa ai minim 10 zile de activitate pe site si minim 100 de raspunsuri. Uite mai multe detalii aici:
http://www.tpu.ro/blog/

| Madalina123 a răspuns:

Trebuie sa ai statutul de senior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti junior si nu ai voie sa votezi! Ce e asa greu de inteles?
Tu unde ai fost cand au fost explicate noile statusuri? Mai exact acum o saptamana sau doua?
Pe la T/A sau Comics?

| BETTYNA a răspuns:

Buna, nu mai poti vota deoarece nu ai rangul necesar, avanseaza la senior, prin a raspunde la cat mai multe intrebari si sa primesti funda ...pa,pa,succes!

| misteryo50 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri pe site ca sa poti vota happy