| Kanpeki a întrebat:

De ce cand dau click pe o intrebare la care am raspuns ma redirectioneaza la prima pagina?
O fi vreun glitch?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, asta se întâmplă atunci când întrebarea respectivă a fost ŞTEARSĂ ( de Admine )!

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

Bursuc,daca intrebarea era stearsa de tot nu mai aparea si nu mai avea cum sa dea clic pe ea ca fie redictionat pe prima pagina.
Acea intrebare e probabil respinsa sau raportata si inca nu a ajuns la admini... sper ca nu te superi pe minebig grin

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Bună, Angycut happy

N-am idee la cât timp ( după ce a postat răspunsul ) a încercat s-o acceseze...
Probabil că la scurt timp happy

Totuşi sunt întrebări pe care le-am raportat şi STAU bine-mersi pe site timp de câteva zile ( chiar şi o săptămână ) până are timp Cristina să aprobe ştergerea ei rolling on the floor

Oricum, tu te-ai exprimat mai corect : "întrebarea este în CURS de ştergere" big grin
Stai liniştită că NU am de ce să mă supăr happy

O zi faină să ai!

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Intrebarea a fost raportata si e in curs de stergere!