| Georgie a întrebat:

De ce cand pun o intrebare si dupa cateva minute cineva imi da raspuns, nu imi arata raspunsul decat dupa catva timp?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

5 răspunsuri:
| AnnaDee a răspuns:

Depinde. Ia mai mult timp pentru. ca raspunsul trebuie sa fie aprobat/ indexat in baza de date.
Sper ca te-am ajutat, si nu esti singura careia i se intampla asa.winking

| Crysty1996 a răspuns:

Asa ii la toti nu iti fa griji citeste ca scrie undeva timp de raspuns 15 min dupa 15 min iti arata raspunsul

| MichelWolverine a răspuns:

Pentru ca raspunsul trebuie aprobat de cei ce sunt administratorii acestui site.

| Gaby13 a răspuns:

Trebuie sa te loghezi din nou sa vezi raspunsul la intrebare

| Kiduu_7687 a răspuns:

In legatura cu intrebarea despre sabaku no garra scrie:"underneath this shell I hide, there are two of me inside...Do i live for nothing else? fundalove struck?:*