| bIjuUu a întrebat:

Deci am pus o intrebare pe TPU acum cateva minute si am primit deja un raspuns
mrg nu asta e pb numai ca intrebarea am scris-o bine dar nu apare cum a pus-o eu si raspunsul are si funditathinking
ce se intampla?thinking

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu ai dreptate. M-am uitat la raspunsul primit si nici macar nu apare fundita alaturi de acesta. Este acelasi raspuns pe care ti l-a dat @trilulilu89, dar de la alt utilizator. Mai verifica odata. Tu ai o fundita pentru un raspuns castigator.

| 334499 a răspuns:

Poetry''n''Motion - Romeo & Juliet

| bIjuUu explică:

Mrg la mine asa apare probabil e o pb de la mine scuzebig grin

Răspuns utilizator avertizat