| minnie20 a întrebat:

De ce cand vreau sa raspund la o intrebare TPU ma trimite sa ma loghez si eu sunt logata si chiar daca ma loghez tot asa imi apare
Dau funda

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Te mai confrunti cu aceasta problema?

Alexandra - TPU

| RareşTPUro a răspuns:

Tu cand te loghezi folosesti facebook-ul sau pui email-ul si parola (manual)?

| minnie20 explică (pentru RareşTPUro):

Email-ul si parola

| RareşTPUro a răspuns (pentru minnie20):

Ar fi trebuit sa nu iti spuna asta, incearca de pe alt browser. Sa vezi daca face la fel, fiindca folosind acelasi browser i-ai pus sa nu iti salveze logarea pe nici un site...

| FuriaGogoasei a răspuns:

Mergi in optiunile browser-ului si stergi istoria apoi te loghezi iar.