| xLove a întrebat:

De ce de la "14 minute timp mediu de raspuns" a ajuns la "17 minute timp mediu de raspuns?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că sunt multe întrebări și puțini user on-line care și cunosc răspunsurile.
Pa, pa

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Aceasta cifra se actualizeaza o data la cateva zile, in functie de activitatea comunitatii, iar acesta este stadiul in care ne aflam acum. Aceasta cifra a mai crescut si a mai scazut pana acum de multe ori.

Alexandra - TPU

| alexs99 a răspuns:

Pentru ca nu s-au mai postat raspunsuri multe intr-un timp scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că e seară și la oameni le e lene si au si ei o viata, nu stau mereu aici.

| xLove explică (pentru anonim_4396):

E asa de mai mult timp, nu doar din seara asta!