| T0T a întrebat:

De ce in dreptul anumitor utilizatori nu apare optiunea de funda?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, ai dreptate, GreyN, până nu apare notificarea legată de răspunsul lor, nu îl poţi premia.
Notificarea se întâmplă să întârzie vreo 2 ore în cazul utilizatorilor noi (răspunsurile cărora necesită aprobare) şi în cazul utilizatorilor care au fost suspendaţi sau se află sub observaţie din diverse motive (răspunsurile lor, de asemenea, primele două ore pot fi văzute doar de utilizatorii logaţi şi raportate/şterse de moderatori, în caz de nevoie; e un fel de măsură de sigură, căci cândva, la un moment dat, au încălcat regulamentul şi încrederea administratorilor).

3 răspunsuri:
| T0T explică:

M-am prins. La unii este bugg, si pana nu apare notificarea cu ei, nu apare nici optiunea, si la unii apare mai greu.

| T0T explică (pentru NOname):

Multumesc pentru faptul ca m-ai lamurit mai bine!

| NOname a răspuns (pentru T0T):

Cu plăcere.

| NOname a răspuns (pentru T0T):

Da, ai dreptate, GreyN, până nu apare notificarea legată de răspunsul lor, nu îl poţi premia.
Notificarea se întâmplă să întârzie vreo 2 ore în cazul utilizatorilor noi (răspunsurile cărora necesită aprobare) şi în cazul utilizatorilor care au fost suspendaţi sau se află sub observaţie din diverse motive (răspunsurile lor, de asemenea, primele două ore pot fi văzute doar de utilizatorii logaţi şi raportate/şterse de moderatori, în caz de nevoie; e un fel de măsură de sigură, căci cândva, la un moment dat, au încălcat regulamentul şi încrederea administratorilor).