| Amy240 a întrebat:

De ce in oracol unele intrebari sunt inchise? Trebuie un anumit numar de puncte sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ai 30 de zile ca să răspunzi la o întrebare din oracol. După ce au trecut cele 30 de zile, ea se închide (de ce, nu ştiu exact; aşa au setat administratorii jucăria).

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu ai răspuns în timp util. După o perioadă se închid şi nu se mai poate răspunde la acele întrebări.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Ai 30 de zile ca să răspunzi la o întrebare din oracol. După ce au trecut cele 30 de zile, ea se închide.

| kiv1990 a răspuns:

Se deschide cite una pe zi,

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Cand o intrebare apare una dispare.Scurt si la obiect.

| Amy240 explică:

P.S. : chestia e ca mi=am facut cont azi sad

| NOname a răspuns (pentru Amy240):

Atunci poţi să răspunzi doar la întrebările din ultimele 30 de zile, nu şi la celelalte, vechi.