| VictorMihail1990 a întrebat:

De ce naiba TPU îmi șterge toate întrebările? Respecta regulamentul.

19 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate nu avea legatura cu aceasta comunitate/poate erau obscene/poate incalcau regulamentul.
Ar fi bine sa ceri parerea adminilor, ori sa ceri reanalizarea lor. poate au fost raportate.
O seara bunahappy

| Wehrmacht a răspuns:

Ce intrebari?

| William a răspuns:

Daca pui intrebari ca asta.

| Pricked a răspuns:

Tu provoci sinucideri în masă, omule.

| VictorMihail1990 explică (pentru Pricked):

Ce sinucideri ma? Daca sa zicem le-am provocat, cum? Prin întrebări? laughing) glume din astea sa faci la ciochii de 8 ani

| Pricked a răspuns (pentru VictorMihail1990):

Nu incerca sa faci pe nevinovatul, ai aparut si la stiri.

| VictorMihail1990 explică (pentru Pricked):

Ce?

| VictorMihail1990 explică (pentru Pricked):

Ce știre ma? Vrei sa fac infarct?

| VictorMihail1990 explică (pentru Pricked):

Ziiii crying ce știre :'(

| Pricked a răspuns (pentru VictorMihail1990):

Ar trebui să te sinucizi şi tu.

| VictorMihail1990 explică (pentru Pricked):

Lăsa ma glumele laughing crezi ca te poți juca cu psihicul meu? No way.

| Pricked a răspuns (pentru VictorMihail1990):

K then.

| VictorMihail1990 explică (pentru Pricked):

Totuși e fain cum încerci sa manipulezi lumea, mai ai de invatat

| Pricked a răspuns (pentru VictorMihail1990):

Maestre, învaţă-mă, fă-mă ucenica ta.

| VictorMihail1990 explică (pentru Pricked):

laughing)

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai citeste odata regulamentul http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41
Nu ar mare lucru sa dispara si aceasta intrebare dupa limbajul folosit.

| AtateaConditii a răspuns:

Poate sunt ciudate.

| pietrean a răspuns:

Faptul ca sunt irelevante,puerile,folosesti cuvinte triviale, obscene, adica, in cazul in care incalci regulamentul, utilizatorii raporteaza si astfel intrebarile/raspunsurile sunt sterse.

| Daron a răspuns:

Salut, mai mult ca sigur nu au respectat regulamentul sau au fost raportate întrebările. Apasă butonul Reanalizare, sau contactează un admin :http://www.tpu.ro/contact